Oficjalna data!

przez | 17 lutego 2019

Ogólnopolski Konwent Gier i Fantastyki „Ruda Mithrilu” oficjalnie odbędzie się w dniach 05 – 06 grudnia 2015 roku. W chwili obecnej trwają prace nad doprecyzowaniem wszystkich punktów programu. Na ten moment mamy zaplanowane po 5 prelekcji i koncertówkonkursywizytę Św. Mikołaja oraz 6 różnych turniejów w games room’ie. Osobną atrakcją ma być całonocny LARP, którego start jest przewidziany na godzinę 21:00 pierwszego dnia Konwentu i potrwa do, przysłowiowego, „oporu”. Czynimy wręcz można by powiedzieć tytaniczne (czy jak napisałby Lovecraft – „cyklopowe”) wysiłki, aby zaprosić wielu znamienitych gości, którzy swoją obecnością uświetnią nasz Konwent.
Ze spraw dodatkowych, ale nie mniej ważnych – będziemy dysponowali miejscami noclegowymi dla każdego uczestnika Konwentu we wspólnym dormitorium, jednakże prosimy o zabranie ze sobą niezbędnych utensyliów (tj. śpiwór, karimaty, jakieś poduszki) – mimo, że to grudzień, na pewno będzie ciepło i przytulnie.
PUBie umiejscowionym pod Miejskim Centrum Kultury będziecie mogli się zaopatrzyć w ciepłe oraz chłodne napoje, a także skorzystać z oferty bufetowej. Nasz Konwent to przede wszystkim uczta duchowa, ale nie zapominajmy o potrzebach ciała, wszak „mens sana in corpore sano” („w zdrowym ciele, zdrowy duch”).
W miarę uzupełniania programu Konwentu o kolejnych gości, godziny ich wystąpień mogą ulec zmianie. Będziemy o tym jednak informować na bieżąco, wraz z informacją kogo udało nam się na nasz Konwent zaprosić.

Do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *