Podstawowe informacje Bodychief Catering

Nazwa firmy: Bodychief Catering

Strona www: https://bodychief.pl/

Adres: Polska 13, 60-595 Poznań

Telefon:

Opis

Catering Body Chief to profesjonalne miejsce gdzie serwowana jest dieta pudełkowa najwyższej jakości. Przygotowane przez nas posiłki są zdrowe i przede wszystkim smaczne, charakteryzujące się odpowiednią ilością makro oraz kalorii. Oferujemy aż 12 rodzajów pudełkowej diety. Każdy zestaw zawiera 5 zbilansowanych posiłków, które mają za zadanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającej klienteli.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, podczas którego wyrobiliśmy sobie własny system działania oraz zdobyliśmy unikalną wiedzę, która jest niezbędna w naszej dziedzinie działania. Realizując zamówienie przykładamy dużą uwagę do jakości, świeżości produktów oraz stawiamy sobie za cel bycie elastycznym w stosunku do indywidualnych potrzeb klienta.

Dbamy również o środowisko, poprzez zastąpienie plastikowych opakowań na eko-pojemniki oraz zastąpienie plastikowych sztućców na biodegradowalne, a także korzystamy z papierowych słomek czy torebek, dzięki czemu dbamy o naszą planetę. Oferujemy dowóz do 800 miast, w tym Gdańsk, Sopot, Warszawa, Gdynia, Olsztyn.

Kategorie

Zdrowie > Dieta pudełkowa, Uroda > Dieta, Gastronomia > Catering

Mapa Bodychief Catering

 

1 komentarz do Bodychief Catering

One Reply to “Bodychief Catering”

  1. Naprawdę jeden z najlepszych cateringów dostępnych na rynku. Korzystam z diety pudełkowej już dobre kilka miesięcy i jeszcze nie miałam przypadku, żeby brakowało jakiegoś posiłku, a to się bardzo często zdarzało u konkrecji więc naprawdę bardzo duży plus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *